Technologie do cięcia dla budownictwa

Formodiam to 20 lat doświadczenia

 

Formodiam to innowacyjne przedsiębiorstwo z 20 letnim doświadczeniem zajmujące się produkcją, dystrybucją i regeneracją: tarcz, wierteł i frezów diamentowych. W ofercie posiada również diamentowe narzędzia polerskie, maszyny oraz tarcze do drewna z węglikami spiekanymi jako uzupełnienie oferty dla budownictwa.

20 lat opracowywania  i doskonalenia technologii wytwarzania tarcz i wierteł diamentowych pozwoliło zdobyć unikatowe doświadczenie. Jak nikt inny wiemy jakich tarcz potrzebują Państwo w swojej codziennej pracy.  Na co dzień mamy kontakt ze specjalistami korzystającymi z naszych tarcz i wierteł - rozmawiając z nimi polecamy produkty sprawdzające się do danego zadania oraz te, które maja najkorzystniejszą cenę do wymaganej wydajności i czasu pracy.

Znamy się na tarczach diamentowych, bo w naszym zakładzie produkujemy je sami. Opracowaliśmy różnorodne  technologie spieków diamentowo metalowych. Korzystając z wiedzy specjalistów i innowacyjnych technologii produkujemy tarcze diamentowe najwyższej jakości tworząc od lat markę profesjonalnych diamentowych narzędzi Formodiam.

Dystrybuujemy markowe tarcze diamentowe aby nasza oferta była kompletna.  Uzupełniamy naszą ofertę produkowanych tarcz, będąc reprezentantem europejskich potentatów jak Dr Schultze. Produkty sprzedawane przez nas są dobrane ze względu na wysoką jakość i niezawodność.  

Regeneracja tarcz i wierteł diamentowych wykonywana w naszym zakładzie odbywa się z wykorzystaniem wszystkich etapów technologii produkcji nowych tarcz. Niskim kosztem umożliwiamy wykorzystanie sprawnych korpusów narzędzi i ich nie w pełni zużytych elementów.

Zobacz ofertę naszych tarcz >>


Copyright 2008 Formodiam - Wszelkie prawa zastrzeżone